You are here

Павло Табаков представляє перший сингл із нового альбому - «Я не можу тебе забути»


18/09/2015

Прем`єра пісні на радіостанціях України – вже цими днями!

Кохання, яке перетворюється на нав’язливу думку. Почуття, яке починає балансувати на межі пристрасті із одержимістю. Образ коханої, який переслідує чоловіка кожної миті, де б він не був і що б не робив. Як врятуватися від такого, нерозділеного, кохання? А може, рятуватися не варто?.. Про це – нова пісня Павла Табакова «Я не можу тебе забути».

«Я не можу тебе забути» - перший сингл, який увійде в новий, шостий за рахунком, альбом Павла. Музику до пісні написав сам Табаков. Автор слів – поетеса Лідія Лазурко. Досі пісня «Я не можу тебе забути» існувала лише у «живому» концертному виконанні – і, почувши її, музичні критики в один голос почали прогнозувати композиції долю найвідомішого хіта з репертуару Табакова – пісні «Тільки ти моя». 

-              Пісня «Я не можу тебе забути» – про дуже сильне почуття чоловіка до жінки. Почуття, від якого хочеться кричати криком звіра. Почуття, яке пульсує у скронях і не дає спокою ні вдень, ні вночі… - каже Павло Табаков. – Це те почуття, при якому жінка стає для чоловіка наркотиком. Але наркотиком забороненим, бо її серце для нього закрите...   

У найближчі тижні відбудуться зйомки кліпу на новий сингл «Я не можу тебе забути».

А 2 жовтня у популярному київському клубі Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4) - сольний концерт Табакова під назвою «Я не можу тебе забути». Нова концертна програма співака – це якісний та вишуканий мікс із романтичного поп-року, душевного лаунжу і пронизливої лірики, виконаної різними мовами.

Квитки - тут: 

http://parter.ua/ua/event/37/4665/7467.html

https://kiev.karabas.com/pavlo-tabakov

http://www.concert.ua/eventpage/pavlo-tabakov-kyiv 

Послухати нову пісню Павла Табакова «Я не можу тебе забути» можна тут:

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011