You are here

2 жовтня - сольний концерт Павла Табакова у київському клубі Caribbean Club


31/07/2015

Запрошуємо київських меломанів  у п’ятничний вечір на презентацію нової концертної програми Павла «Я не можу тебе забути» - 2 жовтня у популярний столичний нічний клуб Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4). Початок концерту – о 20:00.

 

Нова програма Павла Табакова - для тих, хто любить романтичний поп-рок, загадковий лаунж і пронизливу лірику, виконану різними мовами. На тих, хто під кінець робочого тижня завітає у Caribbean Club, чекають «живий» звук та якісний пісенний матеріал – романтичні і драйвові пісні, в які просто неможливо не закохатись. Подаруйте приємний вечір собі і своїй коханій людині - приходьте на концерт якісної української музики.

Чи не всі пісні у репертуарі Павла про найсильніше почуття – кохання, яке не тільки надихає кожного із нас, а й робить цей світ світлішим і добрішим. «Тільки ти моя», «Дякую небесам», «Запитай», «Відлітай», «Rock&Love», «Про тебе думаю», «Янголя», «До тебе хочу», «А ти була морем», «Ти будеш моєю» - у цих піснях кохання таке різне, але завжди щире та справжнє. Недарма під пісні Табакова закохуються і одружуються! Якою мовою не співав би романтик української сцени – українською, російською, французькою, англійською, італійською…

Спеціально до концерту 2 жовтня у київському Caribbean Club Павло готує кілька пісенних прем’єр, зокрема пісню, яка й дала назву концертній програмі, - «Я не можу тебе забути».    

Квитки можна придбати у касах по Києву або ж онлайн у таких квиткових операторів:

http://www.parter.ua/ua/event/37/4665/7467.html 

https://kiev.karabas.com/pavlo-tabakov 

 

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011