You are here

Табаков – учасник відомого українського фестивалю у США Soyuzivka-2015


09/07/2015

10-12 липня 2015 р. у США, поблизу Нью-Йорка, відбуватиметься щорічний Український фестиваль Soyuzivka-2015. Одним із цьогорічних учасників цього знаменитого в Америці заходу, присвяченому Україні і популяризації української культури, є Павло Табаков.

Гаслом цьогорічного Фестивалю Soyuzivka є «Солідарність з Україною». Усі учасники та гості триденного українського з’їзду зможуть долучитися до підтримки України та українців. Зокрема, Павло Табаков виступить на благодійному банкеті, усі зібрані кошти з якого організатори скерують на допомогу Україні.            

 

Довідка:

Soyuzivka («Союзівка») - український культурний центр, розташований в Кергонксоні (Нью-Йорк) поблизу хребта Shawangunk Ridge на південь від гори Катскілл у північній частині штату Нью-Йорк. «Союзівка» організовує дитячі табори з вивчення культурної спадщини, семінари, фестивалі, концерти, танцювальні вечори та художні виставки для тих, хто зацікавлений у знаннях про Україну та її багату культуру. «Союзівка» ставить собі за мету сприяти, зберігати і поширювати українську культуру. Прагне за допомогою своїх програм прищепити гордість за українську спадщину в американської молоді українського походження. Крім того, «Союзівка» прагне продемонструвати українську культуру й американській аудиторії. Щороку влітку відбувається великий Український Фестиваль, який так і називається – Soyuzivka. Цьогоріч цей фестиваль проходить уже у дев’ятий раз.

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011