You are here

Павло Табаков запрошує на великий святковий концерт «Різдво для тебе»!


17/10/2018

Після кількарічної перерви цієї зими, напередодні Старого Нового року – у неділю, 13 січня 2019 року, - Павло Табаков порадує меломанів новим романтичним, душевним та видовищним концертним шоу «Різдво для тебе». Місце зустрічі – Національний драматичний театр ім. М. Заньковецької. Початок - о 19:30. 

Для Павла Табакова Різдвяні концерти – гарна і давня традиція! Прихильники співака із теплом та трепетом згадують його святкові концертні програми «Різдво для двох», «Така зима», «Сніг без пауз».

«Різдво для тебе» від Павла Табакова об’єднає традиційні та авторські колядки, різдвяні пісні різними мовами, пісенні прем’єри… А ще співак уперше представить публіці уривок зі свого майбутнього Різдвяного мюзиклу для всієї родини «Фабрика Санти». У цій постановці будуть задіяні талановиті вихованці Творчої школи Павла Табакова, яка віднедавна працює у Львові.

- Я сам надзвичайно люблю зиму, а особливо період Новорічно-Різдвяних свят, - каже Павло Табаков. – Це найкращий, найсвітліший час у році – час оновлення і час початку! Я хочу, щоб на концертах «Різдво для тебе» ми разом поколядували та помріяли! Щоб зарядилися добром і позитивом на рік наперед! Щоб надихнулися на справи, які робитимуть наш світ кращим!

«Різдво для тебе» від Павла Табакова: спільна коляда, яка здійснює мрії – у святковий вечір перед Старим Новим роком!

Львів, Театр ім. М. Заньковецької – неділя, 13 січня 2019 року.

Подія в ФБ: https://www.facebook.com/events/2188595761428628/

КВИТКИ: 

https://concert.ua/uk/event/pavlo-tabakov-lviv

https://kasa.in.ua/pavlo-tabakov-lviv

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011