You are here

Табаков - серед учасників великого стадіонного концерту до 50-річчя Кузьми "Скрябіна"


12/09/2018
У суботу, 15 вересня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться великий концерт до 50-річчя Андрія «Кузьми» Кузьменка. Понад два десятки зіркових друзів-музикантів Кузьми з’їдуться того дня до Львова і разом із багатотисячною публікою заспівають пісні гурту «Скрябін». Початок концерту - о 19:00. 
 
Цього літа, 17 серпня, Андрієві Кузьменку виповнилося б 50. Друзі Кузьми вирішили зробити йому подарунок – великий стадіонний концерт «Кузьма-50»! Відтак 15 вересня на «Арені Львів» відомі і маловідомі пісні гурту «Скрябін» співатимуть Джамала, Тарас Чубай (гурт «Плач Єремії»), вокальна формація «Піккардійська Терція», Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой), Сергій Танчинець (гурт «Без Обмежень»), Женя Галич (гурт O.Torvald), Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Євген Толочний, Мирослав Кувалдін (гурт «The ВЙО»), TAYANNA, Сергій Кузін та Соня Сотник, Віктор Винник (гурт «Мері»), MamaRika, Ivan NAVI, LAUD, Ольга Горбачова, Марічка Яремчук, гурти Green Grey, Yurcash, «Однин в Каноє», «Лесик Сам» та інші.
 
У день народження Кузьми Павло Табаков пригадав одну із історій, пов'язаних з Андрієм Кузьменком:
"То було в Ялті. Я приїхав в гості до свого друга Міші Мостового, також переможця телепроекту «Шанс». І тут одного дня ми дізнаємося, що на набережній Ялти буде великий концерт, хедлайнером якого буде група «Скрябін». Відразу зателефонували Кузьмі – і запросили його приєднатися до нашого чоловічого товариства, просто відпочити. Андрій з радістю і дуже швидко прийняв це запрошення – і вже за лічені години ми разом плавали у басейні, сиділи за столом, спілкувалися, жартували… Так пройшов цілий день. Потім Кузьма поїхав готуватися до концерту, перед тим сказавши нам: «Пацани, ви мені зробили такий гарний відпочинок, що зараз, як вийду на сцену, порву всіх так, що мохер на руках встане (цю фразу він часто любив повторювати)». Поїхав, а ми, у свою чергу, зібралися на концерт. Розмістилися під самою сценою і наповну забавлялися разом з усіма. Кузьма так розкачав Ялту, що всі на вухах стояли, - у цьому йому не було рівних! І тут наприкінці виступу, на пісні «Старі фотографії», на фразі «…і справжнім друзям не забудь - подзвони», - глянув й показав рукою на нас. Пригадую, Міша (а він же культурист) на радощах аж підняв мене (сміється). Отаким безпосереднім, простим і добрим був Кузьма. А при цьому – дуже глибоким, мудрим і філософським, що чути у кожній його пісні. Досі не покидає відчуття, що він з нами…".
 
Додаємо кілька фотоспогадів.   

 

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011