You are here

Яскрава ПРЕМ`ЄРА літа-2017: Павло Табаков заспівав про магнетизм кохання


14/06/2017

Новий танцювальний сингл «Я для тебе» - відверта та чуттєва пісенна прем’єра, яка уже звучить на радіостанціях України!

Автор музики пісні «Я для тебе» - відомий український композитор Геннадій Крупнік. Автором слів став Павло Табаков. А спродюсував сингл знаний саундпродюсер Андрій Бакун (він же виступив продюсером попереднього треку Табакова «Любов Жива. Radio Remix», який від початку весни-2017 у гарячій ротації на десятках українських радіостанцій).    

Пісня «Я для тебе» розкриває почуття, пристрасть закоханого чоловіка. «Інколи просто не розумієш, чому тебе притягує, немов магнітом, до іншої людини, - каже Павло. - Саме про це йдеться у моїй новій пісні - про магнетизм між двома людьми, які у танці притягуються один до одного. Між двома виникає такий сильний потяг, якому просто неможливо опиратися. Це все на енергетичному і навіть якомусь біохімічному рівні. Хоча загадку магнетизму кохання ще ніхто до кінця не розгадав і навряд чи коли-небудь розгадає».

А поки новий сингл «Я для тебе» ставатиме саундтреком літа-2017, Табаков та його команда готуються до осіннього концертного туру «Любов Жива», який стартує 11 жовтня із концертів у Львівській опері. Далі в гастрольному графіку співака – Київ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця та інші міста України.

Переглянути офіційне Lyric Video на пісню «Я для тебе» і послухати трек можна тут:

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011