You are here

Павло Табаков готує для меломанів нову програму «Кава-Blues»


26/04/2017

У п’ятницю, 12 травня, у Львівському арт-клубі «Віденська тераса» (проспект Свободи, 12) Павло представить нову ексклюзивну програму «Кава-Blues». Початок концерту – о 20:00.

«Кава-Blues» - таку назву має один із альбомів Павла Табакова. Збірка вийшла у 2011-му і була записана разом із гуртом Orchestra Vito. Автором музики до усіх пісень із цього альбому є самТабаков. «Кава-Blues» - це десять настроєвих композицій у стилях джаз, блюз, фанк та рок-н-рол. Від часу концерту-презентації збірки «кавово-блюзові» пісні із репертуару Табакова більше ніколи не виконувалися у рамках однієї програми. Тож на тих, хто завітає 12 травня у «Віденську терасу», чекає абсолютний ексклюзив: «Жінка без парасолі», «Леді-таємниця», «Небо твоїх очей», «Блюз на дні»…

«Цієї весни ми з моїми музикантами вирішили пригадати пісні із «Кава-Blues» - і по-новому зіграти їх у рідному Львові для всіх, хто так само, як і ми, закоханий у це чарівне місто, у його неповторну архітектуру, затишні кав’ярні і незабутній кавовий шарм, - каже Павло. - Ця музика найкраще «смакує» під філіжанку запашної кави. Вона – загадкова і має особливий настрій. Цим настроєм ми і поділимося з вами!».

Окрім пісень з альбому «Кава-Blues», Павло та його команда виконають і нові композиції, які восени цього року будуть видані у новому, уже шостому за рахунком, альбомі співака «Любов Жива».

Квитки та резервація столиків на сольний концерт Павла Табакова «Кава-Blues» 12 травня у «Віденській терасі» - за телефоном +38 093 143 94 51.  

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011