You are here

ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ! На новий сингл «Як Екзюпері» Павла Табакова надихнула перша закоханість його донечки


07/07/2016

На радіостанціях України – прем’єра легкої, позитивної, літньої пісні Табакова «Як Екзюпері». Оригінальним візуальним доповненням до треку стала мультиплікаційна історія, яку уже також можна переглянути - зокрема, просто тут на сайті!    

На створення пісні «Як Екзюпері» (слова - Лідія Лазурко і Павло Табаков; музика - Тарас Букрій) Павла надихнула перша закоханість його 5-річної донечки Анастасії. «Одного дня Настя прийшла з дитячого садочку і заявила нам із дружиною, що …закохалася, - розповідає він. – А далі каже: «Тату, ти як експерт із любові обов’язково повинен заспівати про моє почуття!». Так і народилася пісня».

Радіопрем’єра пісні «Як Екзюпері» відбувається одночасно із прем’єрою ексклюзивного мультиплікаційного візуального ряду, який створив відомий український художник та режисер-аніматор Сергій Гармаш (автор популярного мультсеріалу «Пригоди Кота Викрутаса»). В основу мультяшного lyric video «Як Екзюпері» лягла історія першого кохання, переглянувши яку, кожен із глядачів неодмінно перенесеться у свої дитячі та шкільні роки й згадає про власні почуття. А оскільки у сім’ї Табакових зачитуються «Маленьким принцом» Антуана де Сент-Екзюпері, то і в пісні-прем’єрі, і в анімованому відео на неї, зустрічаються цитати із класика літератури.    

«Любові і добра забагато не буває, - каже Табаков. - Особливо у часи, коли довкола стільки агресії та негативу. Пісня і мультяшна історія «Як Екзюпері» - своєрідний ковток позитиву, нехай і по-дитячому наївного, але такого, який підзаряджає, надихає і дає крила - щоб летіти по життю».

Послухати пісенну новинку від Павла Табакова «Як Екзюпері» і переглянути мультяшне lyric video на неї можна тут:

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011