You are here

3 січня у Львові - Павло Табаков із новою Новорічно-Різдвяною програмою «Сніг без пауз»


09/11/2015

Для Павла Табакова Новорічно-Різдвяні концерти стали вже доброю традицією. Щозими він радує своїх шанувальників святковими концертними програмами, сповненими Любові, Добра та Теплоти. І 2016-ий рік не стане винятком! 3-го січня Табаков запрошує меломанів у Національний драматичний театр ім. М. Заньковецької - на найдушевніші концерти цієї зими «Сніг без пауз». Початок – о 16:00 та 19:00.

Напередодні найвеличнішого у році свята Різдва Господнього Павло дасть у рідному Львові традиційні Новорічно-Різдвяні концерти. У своїй новій святково-зимовій концертній програмі обіцяє заколядувати п’ятьма мовами: українською, польською, англійською, французькою та іспанською! Концерти «Сніг без пауз» – це також традиційні українські колядки в оригінальних версіях, авторські новорічно-різдвяні пісні, зимові та світові хіти. Поруч із уже відомими колядами і піснями з альбому «Різдво для двох», а також минулорічним різдвяним синглом «Мирне Різдво», цієї зими Табаков готує не одну прем’єру і не один музичний сюрприз.

- Кажуть, сім днів до і сім днів після Різдва небеса відкриваються – і Божа благодать сходить на Землю. Людям залишається лише відкрити свої серця і щиро приймати цей щедрий дар, - каже Павло Табаков. - Особисто для мене зима – дуже благодатний період. Це час не тільки гарного святкового настрою, а й своєрідного очищення: білий сніг, який вкриває землю, наче очищує все і всіх довкола. Цій чистоті радіють око і душа. А музика, особливо колядки та різдвяні пісні, у цей період допомагають усім нам стати добрішими і об’єднатися довкола світлого та вічного. Тож поспіваймо у це Різдво разом! Та й так, щоб зарядитися позитивними емоціями на цілий рік! 

Опісля концертів 3 січня у Львові Павло і його команда вирушать у Новорічно-Різдвяний тур містами України. Цей тур Табаков присвячує 10-річчю своєї сольної пісенної кар’єри: рівно десять років тому він переміг у найпопулярнішому на той час талант-шоу на українському телебаченні «Шанс».    

Концерти Павла Табакова «Сніг без пауз» – це двогодинне музичне дійство, наповнене тільки справжніми емоціями. Зробіть собі та своїм рідним подарунок - завітайте на найдушевніші концерти зими-2016.

Квитки на концерти "Сніг без пауз" 3 січня у Національному театрі ім. М. Заньковецької у Львові можна придбати онлайн на сайті gastroli.ua, а також у всіх квиткових касах міста Львова. 

 

Квитки на концерт о 16:00: 

https://gastroli.ua/tickets/pavlo-tabakov-lviv/buy

Квитки на концерт о 19:00:

https://gastroli.ua/tickets/pavlo-tabakov/buy

 

 

Відео із минулорічної Новорічно-Різдвяної програми Табакова "Різдво для двох"

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011