You are here

Група Павла Табакова

Володимир Возняк (гітара)

Народився у 1981 р. у с. Судова Вишня, що на Львівщині. Закінчив Мостиську музичну школу - по класу баяна. На грі на цьому ж інструменті спеціалізувався і під час навчання у Львівському музичному училищі ім. С. Людкевича. У 2006 р. закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка (оркестровий факультет; кафедра народних інструментів).

Паралельно з грою на баяні Володимир оволодів грою на гітарі. З цим інструментом нерозлучний уже понад двадцять років. Як сесійний музикант Возняк працював з Тіною Кароль, Наталкою Карпою… Брав участь у джазових проектах – Bria Blessing Quartet, ShockolaD та інших. З Павлом Табаковим гітарист грає від 2001 р. Окрім спільного музикування, Володимир написав співакові кілька хітів, зокрема «Тільки ти моя», «Про тебе думаю», «Самота» (слова та музика). Пісні Возняка-автора є у репертуарах й інших виконавців - Людмили Ясінської, Олесі Киричук… Пише Володимир також інструментальну музику. А ще є учасником гурту «Дзвони Сонця».

 
 

Сергій Бридун (бас-гітара)

Народився у 1979 р. у Львові. Грою на бас-гітарі захопився у 13 років. Грав у різних музичних колективах. Та у 1998 р. був змушений зробити у музичній кар’єрі паузу – гриз граніт науки у НУ «Львівська політехніка». У 2001 р. захистив диплом спеціаліста на кафедрі автомобілебудування. Згодом отримав ще одну освіту - менеджера-економіста.

До музики Сергій повернувся з 2005 р. - після того, як відвідав джазові майстер-класи у м. Перемишль (Польща). У тому ж році став бас-гітаристом гурту ShockolaD. Улітку 2006 р. у рамках програми The International Summer Jazz Academy побував на майстер-класах у Кракові (Польща). Працював у різних львівських колективах: Bria Blessing Quartet, Orchestra Vito, Colored Shadows, Ad Libitum, Cargo Funk. А також - зі співаками Наталкою Карпою та Владіславом Левицьким. Працює і як сесійний музикант. Брав участь у численних фестивалях: Jazz bez, «Флюгери Львова», «Метро Jazz», «Єдність», Art-mashine (у рамках проекту «Вільнюс – культурна столиця Європи-2009»), FortMissia… З 2006 р. – бас-гітарист у гурті Павла Табакова.

 

 

Віталій Кухарський (барабани)

Народився у 1982 р. у Львові. Закінчив музичну школу – по класу фортепіано. Далі оволодівав музичними азами у Львівському музичному училищі ім. С. Людкевича – на теоретичному факультеті (музикознавець). Продовжив навчання у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка - на теоретико-композиторскому факультеті (спеціальність - музикознавець). Закінчив консерваторію у 2009 р.

З 2003-го до 2005 р. грав у складі львівського гурту "Яка існуЄ". У команді Павла Табакова – з 2008 р. Паралельно Віталій грає у кавер-групі "Рімейк" та співпрацює з різними музикантами. Відомий Кухарський і як звукорежисер.

 

 

Володимир Elvis Оленський (гітара)

Народився у 1987 р. у місті Новий Розділ, що на Львівщині. Музикою захоплюється з дитинства. На гітарі грає з десяти років. Хоча професійну освіту здобував, опановуючи інший інструмент – баян. По класу баяна Володя закінчив і музичну школу, і Львівське музичне училище ім. С. Людкевича, а в 2011 році - Національну музичну академію ім. М. Лисенка.

Elvis обожнює рок-музику, відтак свою музичну кар’єру будує як рок-музикант. Він є учасником групи „Кожному своє”. У 2006 р. Володя став „Найкращим гітаристом” (таке звання йому дали на фестивалі „Тарас Бульба”). Окрім „Кожному своє”, Elvis співпрацює з багатьма іншими групами і музикантами: Павлом Табаковим, „Рімейк”, Sofi, Souvenirs, People of music...

 

© Павло Табаков.
All rights reserved.
biblyuk.com
web design & development
2011